سایت مراکز رفاهی وابسته به آموزش و پرورش نیشابور

قوانین و مقررات

قوانین رزرو تالار

 

  • همکاران گرامی : با سلام لطفا موارد ذیل را مطالعه و سپس در صورت تایید نسبت به رزرو تالار اقدام فرمایید
  • رزرو تالار صرفا جهت همکاران محترم فرهنگی و بستگان درجه یک آنان شامل (همسر و فرزندان و پدر،مادر) و بستگان درجه دو(خواهر، برادر) و بستگان درجه سه (عمو، عمه، خاله، دایی و فرزندان ایشان) انجام میگردد.
  • در رزرو تالار و سالن ها ، ظرفیت سالن و رعایت حداقل میهمانان مد نظر باشد(تالار یک خیابان فضل حداقل ۴۵۰ و حداکثر ۷۰۰ نفر) تالار دو خیام (حداقل ۳۰۰ و حداکثر ۵۰۰ نفر) تالار سه بلوار غزالی (حداقل۳۰۰ و حداکثر ۴۵۰ نفر). .
  • مسئولین تالار در صورت عدم رعایت حداقل ظرفیت سالن توسط صاحبان مجالس رزرو ایشان را لغو نموده و نسبت به استرداد مبلغ فیش واریزی اقدام خواهند نمود.
  • از زمان رزرو سالن در سامانه صاحبان مجلس ظرف ۳۶ ساعت مبلغ ۴۰۰۰۰۰۰ ریال را طی فیش ۳ برگی به حساب ۵۴۶۷۵۹۱۸۶۱ بانک تجارت شعبه حافظ بنام مراکز رفاهی واریز و نسخه صاحب حساب را تحویل دفتر تالار نمایند تا ثبت نام قطعی گردد. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه سامانه بصورت هوشمند پس از ۴۸ ساعت از رزرو تالار و عدم تایید مدیریت نسبت به لغو ثبت نام شما اقدام خواهد نمود که در صورت ثبت نام فرد دیگر اولویت با نامبرده خواهد بود.
  • ساعات استفاده از تالار بایستی دقیقا رعایت و در صورت عدم رعایت مبلغی مازاد از صاحب مجلس اخذ خواهد گردید.
  • در رزرو تالار جهت مراسم عروسی، تعزیه، حج، همایش، شیرینی خوری و … به استثنای مجالس عروسی؛ ظرفیت سالن و استفاده از یک سالن مشترک جهت خانمها و آقایان مد نظر باشد و جهت اینگونه مراسم هر دو سالن تیک زده نشود مگر آنکه تعداد میهمانان بیش از ظرفیت یک سالن باشد(که در آنصورت هم مبلغی مازاد تا رسیدن به ظرفیت حداقل اخذ خواهد گردید).
  • در زمان ارائه فیش واریزی به تالار همراه داشتن کارت شناسایی یا حکم کارگزینی و فتوکپی آنها ضروری میباشد.
  • تسویه حساب مجالس جهت همکاران فرهنگی و بستگان درجه یک آنان حداکثر تا سه ماه پس از برگزاری مجلس با ارائه چک معتبر میباشد.
  • مسئولیت رزرو تالارها با فرد رزرو کننده بوده و در صورت عدم رعایت مقررات ایجاد خسارت به ساختمان و امکانات و … توسط صاحبان مجالس یا عدم وصول چکها در موعد مقرر رزرو کننده به اداره اختیار تام جهت مطالبات خود خواهد داد.

 [ موضوع ] :
[ برچسب ها ] :
ن : مدیر مراکز رفاهی
ت : یکشنبه, 28 اکتبر 2018
دیدگاه‌ها برای قوانین و مقررات بسته هستند
نظر شما در مورد اين پست چيست ؟

نظرات بسته شده است.

 
 
  اين وب سايت و مطالب آن متعلق به کارشناسی تعاون مدیریت آموزش و پرورش نیشابور مي باشد.  
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.